Firma

 

Firma CORE działa i gromadzi doświadczenie od kilku lat. Dzięki zdobytej wiedzy i umiejętności CORE oferuje dopracowane i właściwie zaprojektowane media. Zakresem działalności firmy są kompleksowe działania marketingowe związane z internetem, drukiem oraz reklamą zewnętrzną.

 

CORE stawia sobie za cel, nie tylko realizację określonych zleceń, ale także służenie doradztwem i dbałość o formę zlecanych zadań z uwzględnieniem panujących trendów nowoczesnego wzornictwa. Realizujemy ambitne przedsięwzięcia z pełnym wsparciem technologicznym oraz posiadanym „know-how”. 

Dzięki szerokiej wiedzy z zakresu projektowania i technologii z jakich korzystają dzisiejsze media, jesteśmy zdolni realizować zlecenia od początkowej fazy, czyli pomysłu i projektowania, po ostateczną formę, czyli wykonanie, instalację, druk, montaż. Oferujemy: wykonanie stron internetowych (wraz z obsługą domeny, serwera i kont pocztowych), administrację i przebudowę aktualnych stron www, druk papierowy (formularze samokopiujące, wizytówki, ulotki, foldery, plakaty), projektowanie i wykonanie nośników reklamy zewnętrznej (banery reklamowe, siatki, oklejanie witryn, oznaczanie ciągów komunikacyjnych, oznaczenia punktów, oklejanie pojazdów, tworzenie animacji na wyświetlacze telebim).

 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą umieszczoną na podstronach produktów, aktualnymi promocjami oraz nawiązaniu kontaktu w celu wykonania bezpłatnej wyceny Państwa zapytania ofertowego.