Reklama zewnętrzna Jeśli chcą Państwo dokonać zmian w zewnętrznym lub wewnętrznym oznakowaniu banku oraz placówek z przyjemnością dostarczymy wymaganych mediów. Odpowiednie oznakowanie pozwoli na wyróżnienie się punktu, przyciągnięcie potencjalnych klientów, a także podkreśli prestiż placówki. Należy również uwzględnić oznakowanie ciągów komunikacyjnych, ułatwić klientom dotarcie do placówek, często do miejsc poza centrum miast i miejscowości.

 

Reklama zewnętrzna w odpowiedniej formie przede wszystkim skutecznie informuje, a także zachęca do skorzystania z produktów i usług świadczonych przez Państwa bank. Ile osób znajdujących się w zasięgu działalności placówki wie o doskonałej ofercie kredytowej, znakomicie oprocentowanych lokatach? Przy odpowiednim nakładzie należy dotrzeć z tą informacją do jak największej ilości odbiorców. Jako lokalne banki na pewno uczestniczą Państwo w wydarzeniach kulturalnych odbywających się na terenie regionu. To doskonałe okazje, kiedy można wystawić baner z wypunktowaną ofertą i danym adresowymi, rozwiesić na scenie, ogrodzeniu, nad deptakiem...

 W naszej ofercie na pewno znajdą Państwo odpowiednie rozwiązanie: banery reklamowe, oklejenie witryn, szyldy i reklamy wolnostojące, reklama świetlna na budynkach, plansze, potykacze, tablice informacyjne OWZ i wiele innych. Wykonujemy projekty, materiały jak i zapewniamy montaż, wszystko wysokiej jakości i w bardzo przystępnych cenach. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta. Proszę przesłać zapytanie ofertowe. Informacje dotyczące możliwości realizacji i kosztów są bezpłatne.

 


 Jeśli w Państwa miejscowości znajduje się wyświetlacz wielkoformatowy LED (telebim), przygotowujemy również animowane spoty video. Płynne, estetyczne animacje w których znajdą się produkty oferowane przez placówkę banku są nowoczesną formą przekazu i reklamy, zwracającą uwagę przechodniów. Państwa bank nie może pozwolić sobie na bycie niewidocznym!