Start »

DrukNasza firma oczywiście nie zapomina o tradycyjnych formach komunikowania jakim jest przekaz w formie papierowej. W obecnej chwil nadal wielu klientów banków używaj tej formy jako jedynej możliwej do przyjęcia. Wszyscy musimy zadbać także o tą grupę, która w przypadku bankowości spółdzielczej stanowi dość duży procent ogółu. W takim wypadku należy zapewnić dostęp informacji także dla tych klientów.

Doświadczenie jakim dysponuje nasza firma w zakresie projektowania i wykonywania druków, pozwala na zaopatrzenie naszych klientów w dowolne formy papierowego medium. Wykonujemy wizytówki, ulotki, foldery, katalogi, druki samokopiujące, teczki ofertowe, kalendarze itp. Od projektu do realizacji, pełny zakres, szybki czas realizacji zamówień. Państwa bank jest małą placówką? Nie ma zapotrzebowania na duże nakłady? Nie ma problemu wykonujemy zlecane dla np. wizytówek już od 50 szt., a ulotek od 1000 szt. i wszystko wykonane na profesjonalnych maszynach drukarskich z odpowiednim dobranym papierem.Wszystko zostanie wykonane, wystarczy zgłosić do nas zapotrzebowanie, podstawowy pomysł, ramową treść – nasza firma dokona analizy i przedstawi rozwiązania, projekty i gotowy koszt realizacji. Po uzgodnieniu poprawek i szczegółów, otrzymają Państwo gotowe materiały do dystrybucji.

Jeżeli są jeszcze jakieś wątpliwości, mają Państwo pomysł, ale nie wiedzą jak należy rozwiązać kwestie marketingowe i techniczne. Zapraszamy do nas, wystarczy kontakt i rozmowa z naszym biurem. Z niecierpliwością czekamy na każdą wiadomość od naszych klientów, aby im pomóc w promocji ich banku.